google8a952e6ff2099e02.html ttsy5kc2uw4s54x6snn3e5h2kkwm6r
 

BEYOND MEAT® OGŁASZA STRATEGICZNĄ GLOBALNĄ WSPÓŁPRACĘ Z McDONALD'S

Beyond Meat, Inc. (NASDAQ: BYND) ogłosił dziś zawarcie trzyletniej globalnej umowy strategicznej z McDonald's Corporation. W ramach umowy, Beyond Meat® będzie głównym dostawcą do McDonald's "mięsa" do McPlant®, nowego roślinnego burgera testowanego na wybranych rynkach McDonald's na całym świecie. Ponadto Beyond Meat i McDonald's będą badać możliwości wspólnego rozwoju innych roślinnych pozycji menu - takich jak roślinne opcje dla kurczaka, wieprzowiny i jaj - jako części szerszej oferty McDonald's McPlant.


EAT JUST Lab-Created Chicken
Beyond Meat + McDonald's

Umowa połączy globalną markę McDonald's z Beyond Meat , wiodącym producentem zamienników mięsa w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek nowych dań , opartych na składnikach pochodzenia roślinnego. Ten projekt wzmacnia relacje między McDonald's i Beyond Meat, których współpraca rozpoczęła się w 2019 roku od kanadyjskiego testu kanapki z roślinnym mięsem, którego producentem był Beyond Meat.


"Nasz nowy projekt McPlant ma na celu zapewnienie klientom większego wyboru podczas wizyty w McDonald's" - powiedziała Francesca DeBiase, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. łańcucha dostaw w McDonald's. "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Beyond Meat, aby wprowadzać nowe produkty w tej kategorii, a zawarcie tej strategicznej umowy jest ważnym krokiem w dalszym rozwoju nowych, innowacyjnych wysokiej jakości, roślinnych dań.


"Jesteśmy dumni z zawarcia tej umowy z McDonald's, która stanowi ważny krok w rozwoju dla Beyond Meat i cieszymy się, że możemy pomóc McDonald's, w wprowadzaniu nowych dań na całym świecie, powiedział Ethan Brown, założyciel i dyrektor generalny Beyond Meat. "Połączymy siłę szybkiego i innowacyjnego podejścia Beyond Meat z siłą globalnej marki McDonald's, aby wprowadzić pożądane, nowe roślinne pozycje w menu, które docenią konsumenci ."

Beyond Meat Burger McPlant
McPlant

Przypominamy, że pełny asortyment produktów marki Beyond Meat i Linda McCartney znajdziecie u wyłącznego importera w Polsce – Foods Brothers.


#alternatywadlamięsa #roślinnemięso #wegańskiemięso #beyondmeat #gobeyond #lindamccartneypolska #lindamccartney #wegańskieburgery #beyondmeatpolska #beyondburgerpolska #kiełbaskibeyond #beyondburgerwzabce #mcdonaldspolska #mcdonalds

Source

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie