google8a952e6ff2099e02.html ttsy5kc2uw4s54x6snn3e5h2kkwm6r
 

McDonald's w WB nawiązuje współpracę z Beyond Meat, aby wprowadzić na rynek wegańskiego burgera.

McDonald's w Wielkiej Brytanii nawiązuje współpracę z Beyond Meat, aby wprowadzić na rynek wegańskiego burgera.


„W McDonald's uważamy, że każdy powinien cieszyć się pysznym burgerem bez konieczności rezygnowania ze smaku”


Beyond Burger już w Żabkach Warszawy
P.L.T. burger w McDonald's Kanada z Beyond Burgerem. Ontario, Kanada, 2019.

Gigant fast-foodowy McDonald's nawiązuje współpracę z Beyond Meat w celu wprowadzenia na rynek wegańskiego burgera w Wielkiej Brytanii, jak podaje serwis Vegan Food UK.

Vegan Food UK jest organizacją internetową udostępniającą najnowsze wiadomości o wegańskiej żywności, recenzje, vlogi i inne. Działa na wielu platformach mediów społecznościowych: grupa na Facebooku, strona na Facebooku, kanał na YouTube i Instagram.

Organizacja niedawno udostępniła na Instagramie zdjęcie od anonimowego informatora, przedstawiającym "nowego wegańskiego burgera" z mięsem Beyond Meat w bułce sezamowej z pomidorami, sałatą, ogórkami, cebulą, wegańskim majonezem, ketchupem, musztardą i "plasterkiem wegańskiego sera".

Vegan Food UK mówi, że zdjęcie pochodzi z badania McDonald's - i "wiedzą, że burger był w przygotowaniu przez jakiś czas" - ale ostrzega, że czeka na oficjalne oświadczenie od McDonald's, aby potwierdzić tę współpracę.

„Przepyszny burger”

"Nowy wegański burger z McDonald's. 100% smaku McDonald's, 0% mięsa," pokazuje zdjęcie.

" W McDonald's uważamy, że każdy powinien cieszyć się pysznym burgerem bez konieczności rezygnowania ze smaku."



McDonald's & Beyond Meat

McDonald po raz pierwszy współpracował z Beyond Meat we wrześniu 2019 roku, kiedy to wprowadził w Kanadzie burgera wegetariańskiego.

Kanapkę zwaną P.L.T(plant/lettuce/tomato), wypróbowano w 28 południowo-zachodnich punktach sprzedaży w Ontario - w styczniu tego roku wprowadzono ją w 52 miejscach w całej prowincji.

Dział żywności przestał testować P.L.T. od 6 kwietnia - dodając, że "nie ma obecnie planów, aby przywrócić go do naszego menu w tym czasie".

*McDonald's nie zaprzeczył ani nie potwierdził nawiązania współpracy, gdy poprosiło o to PBN(Plant Based News) i powiedział: "Zawsze staramy się tworzyć nowe, ekscytujące produkty dla naszych klientów, którzy chcą zmniejszyć spożycie mięsa. Będziemy informować klientów o wszelkich prawdziwych nowościach produktowych poprzez naszą stronę internetową i kanały mediów społecznościowych".


#alternatywadlamięsa #roślinnemięso #wegańskiemięso #lindamccartneypolska #lindamccartney #wegańskieburgery #beyondmeatpolska #beyondburgerpolska #kiełbaskibeyond #beyondburgerwzabce

Source

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie