google8a952e6ff2099e02.html ttsy5kc2uw4s54x6snn3e5h2kkwm6r
 

„Nie potrzebujesz mięsa, żeby zbudować mięśnie”, mówi Wegański Kulturysta

„Najgłupszą rzeczą, jaką słyszę o weganizmie i słyszę to dość regularnie, jest to, że weganie nie potrafią zbudować mięśni, ponieważ potrzebują mięsa na białko. Moja odpowiedź jest oczywista: Dlaczego jestem dwa razy większy od Ciebie?”Wegański kulturysta mówi, że można budować mięśnie bez jedzenia zwierząt.


Paul Kerton, znany również jako YouTuber Hench Herbivore, zamieścił komentarze w promocyjnym filmie na temat Animal Aid Summer Vegan Pledge - 30-dniowego wyzwania wegańskiego, które odbywa się w czerwcu i zachęca ludzi do porzucania produktów zwierzęcych przez 30 dni.Budowanie mięśni będąc weganinem

W filmie Paul Kerton - który jest także dietetykiem i osobistym trenerem - ujawnił najbardziej absurdalną rzecz, jaką ktoś kiedykolwiek mu powiedział, słysząc, że jest weganinem.


„Najgłupszą rzeczą, jaką słyszę o weganizmie i słyszę to dość regularnie, jest to, że weganie nie potrafią zbudować mięśni, ponieważ potrzebują mięsa na białko. Moja odpowiedź jest oczywista: Dlaczego jestem dwa razy większy od Ciebie?”


Kerton opowiedział dalej, dlaczego osiem lat temu zdecydował się na weganizm, mówiąc, że badał korzyści zdrowotne wynikające z diety roślinnej i zdał sobie sprawę, że osoby stosujące taką dietę mają mniejsze ryzyko chorób, takich jak choroby serca, cukrzyca i pewne rodzaje nowotworów.


„Każdy powinien zapisać się na Animal Aid Summer Vegan Pledge, bycie weganinem jest najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić” - podsumował. „Oprócz oczywistych korzyści dla zwierząt, weganizm jest korzystny dla planety i dla nas samych.Vegan Summer Pledge

Summer Vegan Pledge to idealna okazja dla tych, którzy dbają o zwierzęta, środowisko i zdrowie, aby wypróbowali dietę roślinną przez miesiąc” - powiedział Tod Bradbury, kierownik kampanii na rzecz pomocy zwierzętom w oświadczeniu przesłanym do Plant Based News.


„Bycie wege jeszcze nigdy nie było takie łatwe, ponieważ nowe opcje wegańskie pojawiają się na półkach supermarketów, w kawiarniach, w niezależnych sklepach, sklepach ze zdrową żywnością i restauracjach.”


„Podejmując się Summer Vegan Pledge będziesz pomagać zwierzętom i planecie, a także wprowadzać pozytywne zmiany dla swojego zdrowia, więc dlaczego nie spróbować?”


Przypominamy, że pełny asortyment produktów marki Beyond Meat i Linda McCartney znajdziecie u wyłącznego importera w Polsce – Foods Brothers.


#wegańskiemięso #alternatywadlamięsa #roślinnemięso

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie